Ksenia - Novinky z veletrhu Sicurezza v Miláně
Úvod &gt: Aktuality &gt: Novinky z veletrhu Sicurezza v Miláně

Novinky z veletrhu Sicurezza v Miláně

23. listopadu 2012

Ksenia představila na veletrhu Sicurezza v Miláně několik novinek

Představení novinek systému Ksenia na veletrhu Sicurezza 2012 v MiláněSpolečnost Ksenia se již podruhé za dobu své krátké existence zúčastnila veletrhu Sicurezza, který se koná každé dva roky v Miláně. Zatímco při svém prvním účinkování si odnesla dvě ceny za svá inovační řešení, nyní se pochlubila softwarem pro vzdálený dohled ústředen a několika novými prvky.

První zmiňovanou novinkou je softwarové řešení Vigilo. Jedná se o aplikaci, která dovede sbírat data z jednotlivých připojených IP ústředen a v jednoduché formě je prezentovat uživateli. Součástí softwaru Vigilo až pro 50 připojených ústředen je integrace mapových podkladů, která umožňuje nejen dohledovat danou ústřednu, ale také ji lokalizovat v klasickém mapovém prostředí. Rozsáhlejší softwarová verze – software Vigilo-pro – dovede obsloužit až 500 připojených ústředen. Společnost Ksenia dodává tento software buď jako samostatný softwarový balík, nebo jako celkovou koncepci instalovanou na hardwarovém IP přijímači s OS Linux.

Ksenia Opis - deska posilovacího zdrojeDalší produkty se zařazují do skupiny sběrnicových a bezdrátových řešení, která doplňují systém Ksenia o další základní stavební kameny dnes běžně používaných zabezpečovacích systémů. Prvním tímto zástupcem je deska posilovacího zdroje s názvem Opis. Tento prvek umožňuje připojit napájecí zdroj, záložní akumulátor a celkem tři větve sběrnice (jednu příchozí a až dvě odchozí) – jedná se tedy o takový jednoduchý rozbočovač systémové sběrnice. Celková sestava desky posilovacího zdroje, samotného napájecího zdroje a záložního akumulátoru se pak umísťuje do standartního boxu ústředny.

Bezdrátový kouřový detektor NebulaPosilovací zdroj Opis následuje ve výčtu novinek dlouho očekávaný bezdrátový kouřový detektor Nebula. Nebula doplňuje skupinu bezdrátových prvků komunikujících s bezdrátovými přijímači / opakovači Duo na frekvenci 868 MHz na vzdálenost až 400 metrů ve volném prostoru. Jako napájecí zdroj je použita Lithiová baterie CR123A, která zajišťuje několikaletý provoz tohoto detektoru dle konkrétního nastavení a prostředí, v němž je tento opticko-kouřový detektor instalován.

Miniaturní bezdrátový magnet Nanus PoliPoslední novinkou Milánského veletrhu se stal miniaturní bezdrátový magnet Nanus Poli, který je napájen z knoflíkové baterie. Fakticky se tak jedná o jeden z nejmenších bezdrátových magnetů na světě. Jako i ostatní produkty z skupiny bezdrátových komponent systému Ksenia je i Nanus Poli vybaven komunikačním rozhraním na frekvenci 868 MHz, jeho napájení však zajišťuje na rozdíl od ostatních bezdrátových detektorů pouze knoflíková baterie CR2023, umístěná v aktivní části magnetu. Design magnetu je tak přívětivě mělký, přičemž minimální rozměry neubírají jeho technickým parametrům, kdy jako i u ostatních bezdrátových detektorů je zajištěn bezdrátový dosah až 400 metrů ve volném prostoru.

A s čím přijde společnost Ksenia dále? Nechejme se překvapit…

 
Mapa webuO webu | Tisknout stránku  | 
|
Vyrobila: Omega Design
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím