Novinky pro rok 2020

Na výstavě Sicurezza 2019 v italském Miláně představila společnost Ksenia Security řadu zajímavých novinek. Už znáte gemino IoT, bus switch, nebo matrix?

matrix

Univerzální bezdrátový modul matrix využívá všech výhod bezdrátové nadstavby systému Ksenia (frekvence 868 MHz, obousměrná komunikace, dosah stovky metrů ve volném prostoru). Matrix představuje řešení pro bezdrátové připojení jakéhokoli detektoru (s nízkým proudovým odběrem) k systému Ksenia lares 4.0. Modul matrix se umísťuje přímo do detektoru, který napájí osazenými bateriemi.

Výstup detektoru třetích stran je pak připojen na svorky ALARM a TAMPER. V případě detektorů Optex (řady BXS-RAM, VXS-RAM a VXS-RDAM) je k dispozici systémový konektor.

gemino IoT

Systémový komunikátor gemino IoT nabízí plnohodnotné 4G/LTE řešení pro komunikaci a vzdálenou správu systému Ksenia lares 4.0 (ať již z pohledu technika nebo uživatele). Díky šifrovanému Ethernetovému propojení s ústřednou lares 4.0 je komunikátor připraven k rychlému přenosu dat mezi ústřednou a uživatelem / technikem (až 10 Mbit/s download, 5 Mbit/s upload).

Jeho nespornou výhodou je možnost umístění v objektu na takové místo, kde je dostatečně kvalitní signál pro rychlé 4G připojení (umožňuje však komunikaci i prostřednictvím sítí 3G nebo 2G).

bus switch

Modul BUS switch je primárně určen pro usnadnění kabeláže v místech s vyšší koncentrací systémových prvků. Obsahuje šest vyjímatelných svorkovnic, na které lze připojit krátké odbočky sběrnice systému Ksenia lares 4.0, a řadu pomocných [+] a [-] svorek pro snadné připojení externího prvku (dveřního zámku apod.). Rozbočení sběrnice je pasivní. Každá odbočka sběrnice má tepelnou pojistkou (0,5 A) jištěný kladný pól.

logo_abbas_A.jpg

Distributor pro ČR:

©2020 ABBAS, a.s., Edisonova 5, 612 00 Brno

+420 541 240 956

abbas@abbas.cz