Sortiment klávesnic systému lares 4.0

Systém Ksenia lares 4.0 disponuje širokou škálou dostupných ovládacích klávesnic. K dispozici jsou řešení s dotykovými i mechanickými tlačítky v různých velikostech a se zajímavými rozšiřujícími funkcemi.

Systémová klávesnice je základním technickým prostředkem pro ovládání systému zabezpečení a domácí automatizace Ksenia lares 4.0. K dispozici jsou následující ovládací prvky s dvěma překvapeními v závěru seznamu:

ergo-T

Grafická klávesnice ergo-T je k dispozici ve dvou verzích s úhlopříčkou 7" a 10". Napájení lze realizovat z 12V zdroje nebo PoE připojení. Klávesnice má komplexní přístup k ovládání chytrého domu a dovede zobrazit i propojené IP kamery

ergo S

Dotyková klávesnice ergo S je vybavena velkým LCD displejem a čtečkou karet, umožňující jednodušší ovládání bez nutnosti pamatování PIN kódu. Integrován je také senzor teploty, mikrofon a reproduktor. K dispozici je v bílé nebo černé barvě.

ergo M

Mechanická klávesnice ergo M je ekonomickou variantou klávesnice ergo S. Pro uživatele jsou k dispozici mechanická tlačítka a klávesnice nedisponuje čtečkou karet.

ergo

Klávesnice ergo nabízí uživateli také dotykový čelní panel a integrovanou čtečku karet, navíc pak oproti předchozím modelům vyměnitelné čelní kryty (červený, bílý, šedý a černý) a lze k ní připojit dva detektory nebo výstupy, čímž supluje malý expandér.

volo

Systémová čtečka volo nabízí uživateli ovládání až pětice zcela různorodých scénářů (tj. kombinace aktivit) v chytrém domě. Unikátnost celého ovládacího řešení spočívá ve spuštění sekvence až pěti barev, jakmile je přiložen platný čip. Volba scénáře se provádí vzdálením čipu od čtečky - pokud uživatel při zobrazené modré barvě oddálí svůj čip, může se objekt přepnout například do nočního režimu s částečným zastřežením, zataženými žaluziemi, ztlumeným topením, a vypnutým osvětlením v části domu.

volo-in

Funkčně je vnitřní čtečka volo-in obdobou venkovní čtečky volo, k jednotlivým barevným volbám pouze přidává akustickou signalizaci. Konstrukčně se jedná o modul do běžného keystone rámečku.

logo_abbas_A.jpg

Distributor pro ČR:

©2020 ABBAS, a.s., Edisonova 5, 612 00 Brno

+420 541 240 956

abbas@abbas.cz